ZAMÓWIENIA – WYCENY

Do przygotowania wyceny potrzebujemy rzut blatów opisany wymiarami,rodzaj kamienia oraz grubość – proszę wskazać nazwę – kolor

Informację o tym czy : zlew podklejany jest od spodu czy nakładany z góry, płyta grzewcza nakładana z góry lub licująca się z blatem, czy w blacie zrobiony ma być ociekacz, czy mamy wykonać zlew kamienny, czy są jakieś dodatkowe otwory na powerport czy też baterię, czy jest to dom czy blok – jeżeli blok proszę wskazać piętro, czy mamy blat pogrubić przez gierowanie – zacinanie kamienia pod kątem 45o , czy rękaw między szafkami dolnymi i górnymi ma być wykonany z kamienia.

Powyższe informację proszę przesłać na :

 

Województwo mazowieckie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Pozostałe województwa:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jeżeli Państwo zaakceptują wycenę możemy umówić się na pomiar. Abyśmy mogli dokonać pomiaru :

  • meble muszą być ustawione i wypoziomowane
  • zlew,bateria,płyta grzewcza mają znajdować się na budowie
  • jeżeli parapet wychodzi z blatu jako jeden element odległość między frezem okiennym(blat wchodzi pod okno) a górą szafek ma wynosić 32mm dla blatu grubości 30mm

Dla pozostałych grubości analogicznie

  • Warto pamiętać o tym, że najpierw montujemy blaty a potem płytki między szafkami dolnymi i górnymi.

 

Zapraszamy do współpracy

www.granitoweblatykuchenne.pl