O BLATACH

O NAS

 

Witamy serdecznie na naszej stronie internetowej www.granitoweblatykuchenne.pl

Obróbką i montażem kamienia zajmujemy się od 2006 roku. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na kompleksową obsługę różnych projektów zgodnie z indywidualnymi potrzebami naszych klientów.

Stojąc przed wyborem z jakiego materiału wykonać blat kuchenny lub łazienkowy zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą granitów,marmurów oraz konglomeratów kwarcowych. Na początek zaznaczę, że blaty kuchenne wykonać można z granitu lub konglomeratu kwarcowego, natomiast marmur możemy zastosować w łazience. Wszystkie materiały należy zaimpregnować aby zabezpieczyć kamień przed plamami.

Impregnację należy powtarzać raz na rok – środki oraz usługę mogą Państwo zamówić w naszej firmie.

Od czego zacząć? Od wyboru kamienia i grubości. Standardowe grubości płyt to 2cm oraz 3cm, możemy pogrubić kamień do każdej grubości zacinając i klejąc go pok kątem 45o – tzw. gierunek.

Kolejnym krokiem jest wybór płyty grzewczej oraz zlewu który może być : nakładany z góry,podklejany od spodu lub stawiany na blacie. Zlew mogą Państwo kupić od renomowanych producentów lub możemy wykonać go z kamienia. Oprócz tego możemy też wykonać ociekacz na blacie oraz wysuwane gniazdka tzw. powerport. Z wymienionymi realizacjami mogą Państwo zapoznać się w naszej galerii blatów.

Zapraszamy do współpracy.

Tomasz Kos